BIORYTHME 100% prírodný deodorant - Pačuli, mäta, rozmarín - malý

100% prírodný deodorant

Vôňa: zemitá, svieža

Viac o vôni: Hlboká zemitá vôňa pačuli skombinovaná so sviežou rozmarínovou a mätovou silicou. 

Hmotnosť: 15g

Skladom
€8,50

100% prírodný výrobok

Deodorant funguje naozaj celý deň. Nezabraňuje prirodzenému poteniu, ktoré slúži k ochladzovaniu tela a vyplavovaniu toxínov. Pomáha vysporiadať sa s baktériami, ktoré žijú pod našími pazuchami :) a z potu vyrábajú páchnuce látky. Deodorant neupcháva potné žľazy.

Základ tvorí kakaové maslo, ktoré je zvyčajne v kozmetike používané v minimálnych množstvách ako luxusná prísada.

Deodorant výborne funguje vďaka dvom kúzelným zložkám: Triethyl Citrate (Lemon Ester) a Farnesol. Triethyl Citrate je rastlinný ester kyseliny citrónovej, ktorý sa používa v potravinárstve a Farnesol je prírodnou súčasťou niektorých prírodných silíc.

 

Obal: praktický vysúvací pre jednuchú a presnú aplikáciu

Zloženie: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Sodium Bicarbonate (jedlá sóda), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Beeswax (včelí vosk), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Triethyl Citrate (rastlinný ester kyseliny citronovej), Farnesol (prirodzená zložka niektorých éterických olejov), Pogostemon Cablin Leaf Oil (éterický olej pačuli), Mentha Piperita Oil (mätový éterický olej), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarínový éterický olej), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (eukalyptový éterický olej), Camphor (kafr), Linalool*, Limonene*
*prirodzené zložky obsiahnutých éterických olejov

 

Skladovanie: ideálne v teplote okolo 25°C

Použitie: pre nanesenie otočte spodným kolečkom. Deodorant je založený na kakaovom masle, ktoré je pri izbovej teplote tuhé a pri styku s pokožkou sa roztápa.

Spotrebujte: do 12 mesiacov po otvorení

 

Vyrobené v: Česká republika, Biorythme s.r.o.

Viac informácií na www.biorythme.cz