BIORYTHME BEZSODÝ deodorant - V lese

100% prírodný deodorant

Vôňa: po ihličí, svieža, drevitá, jemné citrusové tóny

Viac o vôni: V lese nájdete nezameniteľnú vôňu borovicového a smrekového ihličia, ktorá je odľahčená jemnými citrusovými tónmi. Táto vôňa je vhodná aj pre pánov.

Hmotnosť: 30g

Skladom
€11,50

100% prírodné zloženie bez jedlej sódy pre tých, ktorým spôsobuje táto zložka nepríjemnosti. Viac o rozdieloch medzi deodorantami so sódou a bez sódy nájdete tu.

Deodorant funguje naozaj celý deň. Nezabraňuje prirodzenému poteniu, ktoré slúži k ochladzovaniu tela a vyplavovaniu toxínov. Pomáha vysporiadať sa s baktériami, ktoré žijú pod našími pazuchami :) a z potu vyrábajú páchnuce látky. Deodorant neupcháva potné žľazy.

Základ tvorí kakaové maslo, ktoré je zvyčajne v kozmetike používané v minimálnych množstvách ako luxusná prísada.

Deodorant výborne funguje vďaka dvom kúzelným zložkám: Triethyl Citrate (Lemon Ester) a Zinc Ricinoleate. Triethyl Citrate je rastlinný ester kyseliny citrónovej, ktorý sa používa v potravinárstve a Zinc Ricinoleate je ECOCERTom povolená surovina založená na ricinovom oleji, ktorá odchytáva a absorbuje páchnuce molekuly potu.

 

Obal: praktický vysúvací pre jednuchú a presnú aplikáciu

Zloženie: Theobroma Cacao Seed Butter (kakaové maslo), Magnesium Oxide (oxid horečnatý), Zea Mays Starch (kukuričný škrob), Beeswax (nebielený včelý vosk), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Triethyl Citrate (rastlinný ester kyseliny citronovej), Zinc Ricinoleate (certifikovaná deodorančná surovina z ricinového oleja), Santalum Austrocaledonicum Wood Oil (santalový éterický olej), Litsea Cubeba Fruit Oil (éterický olej litsea), Salvia Sclarea Oil (šalviový éterický olej), Vetiveria Zizanoides Root Oil (vetiverový éterický olej), Abies Sibirica Needle Oil (éterický olej smrk), Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej borovice), Cedrus Deodara Wood Oil (cedrový éterický olej), Citral*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*
* prirodzené zložky obsiahnutých éterických olejov

 

Bezsódové deodoranty od Biorythme obsahujú výlučne éterické oleje alebo prírodné parfémy, ktoré sú tvorené iba z prírodných zdrojov

Skladovanie: ideálne v teplote okolo 25°C

Použitie: pre nanesenie otočte spodným kolečkom. Deodorant je založený na kakaovom masle, ktoré je pri izbovej teplote tuhé a pri styku s pokožkou sa roztápa.

Spotrebujte: do 12 mesiacov po otvorení

 

Vyrobené v: Česká republika, Biorythme s.r.o.

Viac informácií na www.biorythme.cz