BIORYTHME Prírodný krém pre citlivú pleť - olej z granátového jablka a melónových jadierok

Typ pleti: citlivá, suchá pleť

Vôňa: bez vône

Objem: 30ml

Výrobca: Biorythme s.r.o., ČR

Skladom
€12,50

Hebký krém s bambuckým maslom a cennými olejmi z granátového jablka a melónových semienok neobsahuje žiadny parfém ani éterický olej, preto bude ideálny pre najcitlivejšiu pleť, ktorej možu vadiť aj prírodné silice. Pokožka bude vďaka tomuto krému hýčkaná výnimočnými aktívnymi látkami (regeneračná kyselina puniková, polyfenoly s antioxidačnými látkami a ďalšie). Tento krém je vhodný aj pre starostlivosť o zrelú pleť.

Krém neobsahuje vodu, pleť rozhodne nevysuší, ani nezamastí, naopak bude mäkká a hebká. Je zložený z masiel a olejov, pri aplikácii stačí použiť maličký kúsok.

  • 100% prírodný
  • neobsahuje vodu (najlacnejšiu kozmetickú surovinu) - vďaka vysokej koncentrácii ho stačí použiť naozaj málo, krém vám vydrží veľmi dlho
  • krém neobsahuje žiadne konzervanty
  • vhodný pre vegánov - 100% rastlinné zloženie
  • základ tvorí bambucké maslo a 6 kvalitných olejov, ktoré udržia pokožku vitálnu a pružnú a zabránia strate vlhkosti.

Použitie: Pred použitím pleť dôkladne očistite. Krému vám bude stačiť skutočne malé množstvo, ideálne na vlhkú pleť. Krém je správne nanesený, pokiaľ sa pleť po aplikácii neleskne.

 

Spotrebujte: do 6 mesiacov od otvorenia

 

Zloženie: Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Vitis Vinifera Oil (olej z hroznových jadier), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Citrullus Lanatus Seed Oil (olej z melónových semíenok), Punica Granatum Seed Oil (olej z granátového jablka), Tocopheryl Acetate (vitamin E)

 

Skladovanie: Skladujte pri teplote do +25 °C (prirodzenou vlastnosťou použitých rastlinných masiel a olejov je, že sa pri veľmi vysokých teplotách stávajú tekutými – pokiaľ by s vami krém cestoval do teplých krajín a stal by sa tekutým, nemá to žiadny vplyv na kvalitu – buď ho môžete dať stuhnúť do chladu (napr. chladničky) alebo ho môžete používat v tekutej podobe ako olej).

 

Vyrobené v: Česká republika, Biorythme s.r.o.

Viac informácií na www.biorythme.cz