BIORYTHME Prírodný pleťový krém "Anti-akné" - Konopný olej, šalvia, materina dúška a tea tree

Typ pleti: problematická pleť s akné

Vôňa: Bylinková vôňa s dominantným tónom tea tree oleja

Objem: 30ml

Výrobca: Biorythme s.r.o., ČR

Skladom
€12,50

Šalvia, materina dúška a tea tree - táto kombinácia spolu s konopným olejom vytvára dokonalú kombináciu v boji proti akné a nedokonalostiam pleti. Krém neobsahuje vodu, pleť rozhodne nevysuší, ani nezamastí, naopak bude mäkká a hebká. Je zložený z masiel a olejov, pri aplikácii stačí použiť maličký kúsok.

  • 100% prírodný
  • neobsahuje vodu (najlacnejšiu kozmetickú surovinu) - vďaka vysokej koncentrácii ho stačí použiť naozaj málo, krém vám vydrží veľmi dlho
  • krém neobsahuje žiadne konzervanty
  • vhodný pre vegánov - 100% rastlinné zloženie
  • základ tvorí bambucké maslo a oleje ako konopný, mandľový a avokádový

Použitie: Pred použitím pleť dôkladne očistite. Krému vám bude stačiť skutočne malé množstvo, ideálne na vlhkú pleť. Krém je správne nanesený, pokiaľ sa pleť po aplikácii neleskne.

 

Spotrebujte: do 6 mesiacov od otvorenia

 

Zloženie: Butyrospermum Parkii Butter (bambucké maslo), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandľový olej), Vitis Vinifera Oil (olej z hroznových jadier), Persea Gratissima Oil (avokádový olej), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej), Tocopheryl Acetate (vitamín E), Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (tea tree éterický olej), Salvia Sclarea Oil (šalviový éterický olej), Thymus Serpyllum Oil ( éterický olej z materinej dúšky), Linalool*, Limonene*, Geraniol*
* prirodzené zložky obsiahnutých éterických olejov

 

Skladovanie: Skladujte pri teplote do +25 °C (prirodzenou vlastnosťou použitých rastlinných masiel a olejov je, že sa pri veľmi vysokých teplotách stávajú tekutými – pokiaľ by s vami krém cestoval do teplých krajín a stal by sa tekutým, nemá to žiadny vplyv na kvalitu – buď ho môžete dať stuhnúť do chladu (napr. chladničky) alebo ho môžete používat v tekutej podobe ako olej).

 

Vyrobené v: Česká republika, Biorythme s.r.o.

Viac informácií na www.biorythme.cz